Gardenia 2020 – wyniki konkursu

Jak doskonale wiecie, pod koniec grudnia dzięki grupie MTP (m.in. Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, Lider Biznesu – Ogrodniczy Magazyn Branżowy) zorganizowałem konkurs, w którym do wygrania było 5 zaproszeń VIP na targi GARDENIA, każde o wartości 180 PLN. Każde z nich uprawnia do wielokrotnego wejścia i wjazdu samochodem na teren Targów przez 3 dni od 13 do 15 lutego 2020 (włącznie). Jak można było wygrać zaproszenie? Wystarczyło w komentarzu pod wpisem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Jaka roślina jest symbolem Świąt Bożego Narodzenia w tradycji anglo-saskiej?

Prawidłowa odpowiedź to: ostrokrzew kolczasty (ilex aquifolium).

Na odpowiedzi (pełna nazwa gatunku) czekałem do 06 stycznia 2020 do godziny 23.59. Imiona osób, które wskazały prawidłową odpowiedź wydrukowałem na kartce, a następnie paski z imionami umieściłem w koszyku, z którego losowałem później zwycięzców. Losowanie laureatów odbyło się wczoraj wieczorem. Relację “na żywo” znajdziecie TUTAJ.

Miło mi poinformować, że zaproszenia wygrały Panie: Anna, Magda, Lidia, Joanna, Asia. Informację o wygranej zamieszczę także w odpowiedzi na komentarze Pań z odpowiedzią na pytanie konkursowe.

Zaproszenia prześlę zwyciężczyniom pocztą elektroniczną, po potwierdzeniu adresu e-mail.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2020!

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
2 Autorzy komentarzy
Andrzej ZawadzkiŁucja-Maria Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Łucja-Maria
Gość
Łucja-Maria

Aż trudno mi uwierzyć, że mam takie duże zaległości w czytaniu Twoich postów.

Nie miałam czasu a późno wieczorem byłam tak padnięta, że nie miałam już siły aby zaglądnąć do komputera. We wtorek zaczęliśmy w domu demontaż wszystkich dekoracji świątecznych. A ponieważ jestem “trochę zakręcona” zauważyłam, że firany, zasłony i oczywiście okna są już nie pierwszej świeżości i czystości ( wszak to miesiąc od świątecznych porządków) przewracałam “dom do góry nogami” dzisiaj dopiero buszuję po blogach.
Pozdrawiam serdecznie:)