Spotkanie autorskie z Panią Mają Popielarską

O tym, że 13 wcale nie jest pechowa jestem przekonany już od dawna. Wręcz przeciwnie, 13, szczególnie piątek, zawsze przynosił mi szczęście. W szkole dostawałem w tym dniu same piątki (wtedy nie było szóstek).

Wczoraj też był 13 i też przyniósł mi szczęście. W to środowe popołudnie Biblioteka Publiczna w sąsiednim Nadarzynie zorganizowała spotkanie z jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek – panią Mają Popielarską. Nie trzeba jej przedstawiać. Od wielu lat zaraża ona Polki i Polaków swoją ogrodniczą pasją. Jej programy telewizyjne “Maja w ogrodzie”, podobnie jak emitowane w Telewizji Publicznej “Rok w ogrodzie” czy “Rok w ogrodzie Extra” biją rekordy popularności, a książki, których jest autorką są inspiracją i bazą wiedzy dla wielu ogrodników.

Wczoraj sala Biblioteki Publicznej w Nadarzynie pękała w szwach. Zabrakło miejsc siedzących! Pani Maja opowiedziała nam o swojej karierze w telewizji oraz o tym jak to jest być osobą znaną i lubianą. Publika zadawała sporo pytań, a Maja rzeczowo i profesjonalnie udzieliła wielu porad. Nie zabrakło tematów ćmy bukszpanowej, pędraków w trawniku, jeży czy… kompostowania. Zarówno przed spotkaniem jak i po jego zakończeniu można było zakupić książki autorstwa Pani Mai.

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
4 Autorzy komentarzy
ANNA-PawannaEwaAndrzej ZawadzkiŁucja-Maria Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Łucja-Maria
Gość
Łucja-Maria

To wyjątkowa osoba,uśmiechnięta, optymistycznie nastawiona do życia i bardzo miła. Ja też Ją poznałam kilka lat temu na ” Święcie azali” w Pisarzowicach. Mam książki Pani Mai.
Serdecznie pozdrawiam:)

Ewa
Gość
Ewa

Ale super! Maja w ogrodzie to od zawsze mój ulubiony program, który uczy i inspiruje. Serdeczności Andrzejku 🙂

ANNA-Pawanna
Gość
ANNA-Pawanna

Niestety nie oglądam Mai w ogrodzie. Zbyt późna godzinowo emisja TV. Ale chętnie zaglądam do niej w internecie. Lubię ją za fachowość, Ładne mówienie i za urodę, która idzie w parze z ogładą. he, he…same superlatywy, ale Maja jest właśnie taka.
Pozdrawiam serdecznie.