Rozwój portalu

Witajcie. Jak wiecie od lutego 2019 roku Zimozielony ogród za sprawą cudotwórczyni Magdy Kozackiej  funkcjonuje jako zintegrowany portal. Magda połączyła dotychczasowy blog ze stroną internetową, pocztą i mediami społecznościowymi. Dzięki temu możecie teraz w jednym miejscu,  pod jednym adresem znaleźć wszystkie informacje gromadzone wcześniej na różnych stronach. Na portalu znajdziecie blog, na którym oprócz nowych wpisów są także te archiwalne, istniejące od początku prowadzenia przez mnie bloga. Sam nie wiem, dlaczego wcześniej nie wpadłem na taki pomysł 🙂

W ogrodzie jest coraz mniej pracy. Co prawda czeka mnie jeszcze grabienie liści i przeniesienie na zimę roślinnego przedszkola do foliaka, ale mam teraz znacznie więcej czasu na rozwój portalu. Systematycznie uzupełniam informacje o roślinach rosnących w moim ogrodzie. Znajdziecie je w menu głównym strony (na górze) w zakładce “Moje rośliny”.

W ostatnich dniach uzupełniłem bazę różnych gatunków i odmian ostrokrzewów rosnących w moim ogrodzie. To m.in. Ostrokrzew altaclerensis Golden King, Ostrokrzew kolczasty JC van Tol, Ostrokrzew meserveae Golden Prince, Ostrokrzew kolczasty Ferox Argentea  i kilkanaście innych. Mam do opisania jeszcze 3 z nich. W sumie to 23 odmiany z 5 gatunków ostrokrzewów z Zimozielonego ogrodu. W tym tygodniu pod obróbkę pójdą bluszcze. Na portalu pojawi się kilkadziesiąt wpisów, w których przedstawię Wam różne gatunki i odmiany moich bluszczy, opiszę także warunki ich uprawy.

Dlaczego takie zmiany? W ten sposób zarówno miłośnicy bloga, jak i osoby, które na co dzień rzadko z niego korzystają będą mogły łatwiej odnaleźć poszukiwaną roślinę czy poradę. Strona startowa portalu także przejdzie już wkrótce delikatny face-lifting. Ale o tym napiszę jak już wszystko będzie gotowe.

Serdecznie zapraszam do codziennych odwiedzin portalu i do zgłaszania Waszych uwag i sugestii zarówno w komentarzach jak i pocztą elektroniczną na info@zimozielonyogrod.pl  A może jest coś, czego brakuje Wam na portalu? Może coś chcielibyście dodać albo w nim zmienić? Czekam na Wasze sugestie.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
2 Autorzy komentarzy
Andrzej ZawadzkiEwa Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Wspaniałe zmiany Andrzejku, dobrze że i starsze wpisy będą w jednym miejscu. Jesteś profesjonalistą w każdym calu:)
Przesyłam cieplutkie pozdrowienia.