Kocham ogród – Zimozielony temat miesiąca

Ostatnio miałem ogromną przyjemność brać udział w opracowaniu dość obszernego materiału dla miesięcznika ogrodniczego “Kocham ogród”. W najnowszym numerze “Zimozielony ogród”, bo o nim mowa to temat miesiąca. Zajął aż 3 rozkładówki, czyli 6 stron okraszonych zdjęciami. Niektóre z nich są mojego autorstwa.

W materiale znajdziecie m.in opisy różnych zimozielonych roślin liściastych, także tych, które w Polsce są dość rzadko spotykane. Wspólnie z Panią Katarzyną Stec z wydawnictwa Burda Media proponujemy Wam także różne kompozycje, które mogą zdobić nie tylko ogrody, ale również balkony czy tarasy.

Co jeszcze znajdziecie w listopadowo-grudniowym numerze “Kocham ogród”? Bardzo wiele! Polecam lekturę artykułu o turzycach, opracowanego przez Grzegorza Falkowskiego. Poczytajcie również o brukselce, którą ja osobiście uwielbiam.

W numerze nie brak informacji o uprawie klonów czy różnych drzew i krzewów o ozdobnej korze. Jak zawsze znajdziecie tu również wiele porad dotyczących uprawy roślin domowych. Wiele ciekawych informacji zawierają rubryki “Zdrowie z natury”, Pogotowie dla roślin” czy “Ogrodnicze ABC” oraz kalendarz księżycowy na listopad i grudzień.

Serdecznie zapraszam do lektury 🙂

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
3 Autorzy komentarzy
Łucja-MariaAndrzej ZawadzkiUla H. Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ula H.
Gość
Ula H.

Gratuluję !!! Super !!! Postaram się kupić i przeczytać. Tymczasem lecę na rower, a potem do ogrodu – oczywiście ! Pozdrawiam 🙂

Łucja-Maria
Gość
Łucja-Maria

Andrzejku!
Gratuluję. Niestety, nie czytałam. Ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu.
Pozdrawiam:)