Podróże z Hubertem

Jak zapewne wiecie uwielbiam podróże. Gdziekolwiek bym nie był, czy to we Wrocławiu, czy w Atenach, Batumi lub Barcelonie zawsze odwiedzam rożne ciekawe przyrodniczo miejsca. Na moim portalu, a kiedyś tylko blogu wiele razy publikowałem relacje z tych wycieczek. Zawsze zachwycają mnie egzotyczne, pachnące, kolorowe i zadbane ogrody. Wspaniała roślinność, klimat, słońce… Zresztą może być i deszcz, ja i tak biegam z aparatem i fotografuję różne “dziwadełka” stworzone przez przyrodę. Nie zapominam oczywiście o historii i kulturze, więc zwiedzam także muzea i stanowiska archeologiczne. Akropol, Forum Romanum, piramidy egipskie, Prado, Luwr czy londyńska galeria Tate to moje ulubione miejsca. Ale uwielbiam również nowoczesność i z pasją strzelam fotki różnym wieżowcom czy innym budynkom zapierającym dech w piersiach. A Tate Modern to kolejne miejsce na kulturalnej mapie świata, które wręcz ubóstwiam.

W latach mojej młodości wczasy w Bułgarii czy byłej Jugosławii były przywilejem dostępnym dla przysłowiowej garstki osób, a wyjazd do NRD czy Czechosłowacji wspominało się przez lata. Dziś podróże są znacznie tańsze, łatwiejsze i bardziej dostępne. Miliony naszych rodaków spędzają urlopy nie tylko nad Bałtykiem, ale także nad Morzem Śródziemnym, Czerwonym, Czarnym… i Żółtym. Czemu o tym piszę? Bo dziś chciałbym przedstawić Wam Huberta. To młody człowiek, który pomaga realizować nasze marzenia podróżnicze! Dodam, że nie jest to wpis reklamowy, nie biorę za to żadnych pieniędzy. Po prostu jako miłośnik podróży chciałbym podzielić się z Wami nowymi możliwościami zwiedzania Europy i świata.

Dlaczego akurat Podróże z Hubertem? Bo ten facet zachwycił mnie nie tylko organizacją wyjazdów czy sprzedażą tanich biletów lotniczych, ale także swoją działalnością charytatywną. Budowa szkoły w Kenii czy adopcje najbiedniejszych dzieci to tylko niektóre z jego projektów pomocy humanitarnej. Hubert to także muzyk, fotograf i filmowiec. Człowiek z wieloma pasjami, które realizuje na co dzień. Dzięki jego zainteresowaniom możemy kupować tanie bilety lotnicze do wielu miast i państw świata. Co ważne, wyloty są z różnych miast w Polsce i z bliskich innych stolic: Berlina, Pragi i Wilna… Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Hubert to także miłośnik Dubaju! I ma tam swoje apartamenty w idealnej lokalizacji (Dubai Marina) i świetnej cenie. Zajrzyjcie więc na Podróże z Hubertem oraz na Podróżnicze Hubcie na FB. Na pewno znajdziecie tam świetne okazje! Zapraszam!

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
2 Autorzy komentarzy
Andrzej ZawadzkiEwa Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Wspaniale jest spotkać na swojej drodze takich ludzi 🙂 I ja dawniej dużo podróżowałam. Nie dotarłam wszędzie tam gdzie chciałam ale świat jest taki duży. Dziś już niestety to niemożliwe. Dobrze, że mam przynajmniej swój ogród :)))
Miłej niedzieli Andrzejku.