Ogrody moich przyjaciół – Ogród Bogusi i Jacka

Dziś powracamy do cyklu artykułów, w których prezentuję ogrody moich przyjaciół. Dziś odwiedzamy Bogusię i Jacka. Znamy się od zawsze. Jesteśmy sąsiadami 🙂 Co roku podziwiam rosnące tu rośliny. Bogusia i Jacek dbają żeby ich ogród zawsze był kolorowy, piękny i pachnący. Dlatego też ich wspaniały ogród pełen jest kwiatów. Kolorowy spektakl zaczyna się tutaj już wiosną kiedy kwitną azalie i różaneczniki.

Lato to czas kiedy w ogrodzie Bogusi i Jacka królują hortensje. W wielu ogrodach w Polsce hortensje w tym roku kiepsko kwitną. Mają mało kwiatów i są one nieduże. Ale Bogusia i Jacek tak zadbali o krzewy, że u nich nie ma tego problemu. Kwiaty hortensji są przepiękne. Do tego odmiany hortensji ogrodowych są wspaniale wybarwione. Zresztą sami zobaczcie. Wyglądają bajecznie!

W ogrodzie Bogusi i Jacka jest także wiele innych kwiatów. Rosną tu pelargonie i dalie. Są także zioła i owoce. Właśnie dojrzewają jeżyny bezkolcowe.

To piękne miejsce przyciąga wzrok ludzi spacerujących po okolicy. Ja już nie raz miałem przyjemność pospacerować po tym interesującym ogrodzie. 

Serdecznie zapraszam do codziennych odwiedzin portalu.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
3 Autorzy komentarzy
Andrzej ZawadzkiEwaŁucja-Maria Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Łucja-Maria
Gość
Łucja-Maria

Przepiękny ogród a w nim moje ukochane rośliny: różaneczniki i hortensje.
Serdecznie Cię pozdrawiam:)

Ewa
Gość
Ewa

Piękny ogród, hortensje są po prostu zjawiskowe!
Serdecznie pozdrawiam Ciebie Andrzejku i właścicieli prezentowanego ogrodu 🙂