W oczekiwaniu na…

Piątkowe popołudnie… Ciepłe, słoneczne, duszne, ale wcale nie leniwe! Już jutro w moim ogrodzie odbędzie się kolejna, mam nadzieję duża impreza. To jedno z wydarzeń XV Festiwalu Otwarte Ogrody w Podkowie Leśnej i okolicach. Ogród już przygotowany. Dom już też prawie gotowy. Jeszcze ostatnie machnięcia mopem i już. Dziś też przyjeżdżają pierwsi Goście. W lodówce chłodzi się to, co ma bąbelki i powinno być zimne 😉 Dziś późnym popołudniem zaczynam świętowanie Otwartych Ogrodów. Mam zaproszenie na uroczyste otwarcie Festiwalu.

Ostrokrzew Silver van Tol
Kalina Pragense – kwiat
Trochodendron araliowaty
Funkia i bluszcz pospolity

Dziś czytacie bardzo krótki post. Czas mnie goni, a mam jeszcze do zrobienia co najmniej kilka rzeczy. W oczekiwaniu na Gości i na rozpoczęcie Festiwalu chciałbym krótko Wam przypomnieć o artykułach napisanych przeze mnie dla portalu Idealny trawnik, którego jestem Ambasadorem. W tym roku “popełniłem” 4 takie artykuły. Serdecznie zapraszam do ich lektury. Oto one!

  1. Ostrokrzewy zielone przez cały rok
  2. Kaliny
  3. Rzadko spotykane zimozielone rośliny liściaste
  4. Rośliny cieniolubne

Serdecznie zapraszam do lektury artykułów oraz do codziennych odwiedzin portalu. No i oczywiście zapraszam jutro, czyli 15 czerwca 2019 w godzinach 12.00 – 14.00 do mojego Zimozielonego ogrodu. Będzie się działo! Opis atrakcji znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o