Festiwal Otwarte Ogrody – Brwinów 2019

Moi Drodzy! Już za tydzień w sobotę 08 czerwca 2019 w godzinach 13.00 – 15.00 Zimozielony ogród będzie po raz kolejny brał udział w Festiwalu Otwarte Ogrody. W przyszła sobotę otwieram ogród wraz z moim rodzinnym Brwinowem, natomiast w kolejną czyli 15 czerwca razem z sąsiednią Podkową Leśną. Dziś skupimy się na programie brwinowskim, która załączam poniżej.

W moim ogrodzie pojawiło się ostatnio sporo nowych roślin, a te, które już znacie bardzo zmieniły się od naszego ostatniego spotkania. Zima nie wyrządziła w tym roku żadnych szkód, a szybkie nadejście wiosny sprawiło, ze rośliny rosną jak szalone. Opowiem o tym podczas naszego spotkania. A co jeszcze Was czeka u mnie w ogrodzie? Na pewno opowiem o roślinach, które nie tylko ozdabiają zacieniony ogród ale w sezonie wegetacyjnym są też źródłem pokarmu dla owadów (zapylaczy), a zimą dla ptaków. Będzie też grill, który stał się już tradycją w moim ogrodzie.

Serdecznie zapraszam w sobotę 08 czerwca 2019 w godzinach 13.00 – 15.00. Zimozielony ogród znajdziecie w Brwinowie przy ul. Lilpopa 42 (po podkowiańskiej stronie trasy 719). Uwaga! Wejście znajduje się od strony ulicy Jaśminowej.

A poniżej znajdziecie przedsmak tego, co zobaczycie już za tydzień.

Serdecznie zapraszam do codziennych odwiedzin portalu.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
3 Autorzy komentarzy
ElzbietaAndrzej ZawadzkiŁucja - Maria Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Łucja - Maria
Gość
Łucja - Maria

Andrzejku!
Twój ogród wygląda fantastycznie, wprost jak z bajki. Każda roślina zachwyca swoim pięknem.
Odwiedzający będą nim oczarowani!!!!
Miłego, słonecznego tygodnia:)

Elzbieta
Gość
Elzbieta

Piękny ogród, Gratulacje dla właściciela.Pozdrawiam serdecznie, Ela