Kolorowy majowy weekend

Weekend powoli dobiega końca. Był wzorowy! W nocy padało a w ciągu dnia było słonecznie. Dziś było wyjątkowo jak na maj ciepło, 25 stopni C. Ale wczoraj pogoda też dopisywała. Całe sobotnie popołudnie i wieczór spędziłem w ogrodzie i w altance. Miałem gości. Odwiedziła mnie Asia z Maćkiem, autorka bloga OFFGRODNICZKA, Monika z mężem i Wojtek z rodzinką, ekspert w dziedzinie ogrodnictwa prowadzący firmę i stronę internetową W-OGRODZIE. Dziś trochę leniuchowałem. Spacerowałem po ogrodzie i robiłem zdjęcia. Przed południem było trochę chmurek, ale potem wyszło słońce. Dziś mało pisania, za to dużo zdjęć. Zapraszam na spacer po kolorowym Zimozielonym ogrodzie. W maju upiększają to miejsce kwitnące właśnie teraz azalie i różaneczniki. Zresztą sami zobaczcie.

Na koniec jeszcze azaliowy kot, czyli Dyzio, bohater drugiego planu.

Serdecznie zapraszam do codziennych odwiedzin portalu i lektury postów na blogu.

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
5 Autorzy komentarzy
Andrzej ZawadzkiKonradEwaŁucja - MariaZacisze Lenki Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zacisze Lenki
Gość
Zacisze Lenki

Dawno nie zaglądałam do Ciebie Andrzeju, a tu – w Twoim ogrodzie – prawdziwa feeria barw, przepięknie.:) Pozdrawiam serdecznie.:)

Łucja - Maria
Gość
Łucja - Maria

Patrząc na Twoje przecudowne kwiaty można dostać zawrotu głowy. Oglądam zdjęcia kolejny raz i nie mogę od nich oderwać oczu.
Serdecznie pozdrawiam:)

Ewa
Gość
Ewa

Jest tak pięknie, że słów brak. Gdyby tak można zatrzymać czas to w Twoim ogrodzie byłby to maj :)))
Wracam do góry i jeszcze sobie popatrzę!
Serdeczności Andrzejku.

Konrad Sobieszek
Użytkownik

Ale kolorowo! 🙂 Maj to chyba najpiękniejszy czas w ogrodach zimozielonych liściastych lub z przewagą takich! 🙂 U mnie też kwitną różaneczniki, azalia i laurowiśnia Otto Luyken. Pozdrawiam.