7 urodziny bloga

Jestem nieco podekscytowany. Bardzo zadowolony, trochę zdziwiony, lekko zaczerwieniony, ale tak naprawdę szczęśliwy. I dumny! Mój blog kończy dziś 7 lat! Kiedy 27 lutego 2012 roku publikowałem pierwszy post nie przypuszczałem, i nawet w najśmielszych snach nie myślałem, że po 7 latach będę dumnie pisał o jego kolejnych urodzinach.

7 urodziny to doskonały moment na zmiany dlatego też kilka dni temu blog dostał zupełnie nowy wygląd. A w zasadzie dzięki Pani Magdzie powstał od nowa! Teraz jest częścią portalu, który już za kilka dni dokładniej Wam opiszę.

Blog jest dla mnie bardzo ważny. Przez te 7 lat stał się on w zasadzie członkiem rodziny. Jest z nami na co dzień. Ale przede wszystkim jest on dla Was. I to dla Was się właśnie zmienia! Blog to już prawie 2000 wpisów, a tematów do pisania było i wciąż jest mnóstwo. Na blogu znajdziecie opisy roślin, zdjęcia i relacje z różnych parków, ogrodów botanicznych czy arboretów. Są tu różne cykle artykułów takie jak “Goście z Dalekiego Wschodu” czy “Klimat największych polskich miast i aglomeracji”. Oczywiście nie może tu zabraknąć informacji o moim ogrodzie, o tym jak się rozwija, co nowego sadzę czy jakie mam sukcesy ogrodnicze. Ale opisuję tu również moje porażki, bo takowe się przecież zdarzają. Dziś z dumą mogę powiedzieć, że czas poświęcony na pisanie bloga nie poszedł na marne. Wciąż propaguję i przybliżam Wam liściaste rośliny zimozielone.

Oczywiście na blogu nie może zabraknąć zdjęć. Tak też będzie i dzisiaj. Zajrzymy do mojego ogrodu, który świętując urodziny bloga dość dokładnie posprzątałem. Ale dziś zdjęcia będą troszkę inne niż zwykle. I mam nadzieję, że się Wam spodobają.

Oczywiście kilka ogólnych widoków z ogrodu być musi.

Jedną z dzisiejszych bohaterek jest araukaria chilijska… i jej cień.

Trochę zabawy z zielenią, oczywiście w ramach świętowania. Tym razem pierisy japońskie Debutante i Mountain Fire oraz różanecznik katawbijski wielkokwiatowy.

I jeszcze inny dzisiejszy bohater. To ostrokrzew japoński. On też świętuje!

Urodziny bardzo udane. Ogród posprzątany… a blog… odpoczywa. Ale tylko do jutra.

Serdecznie zapraszam do codziennej lektury solenizanta.

10
Dodaj komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
5 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
6 Autorzy komentarzy
Konrad SobieszekŁucja - MariaAldonaAndrzej ZawadzkiJulita Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zacisze Lenki
Gość
Zacisze Lenki

Gratuluję Andrzeju i życzę kolejnych pięknych rocznic, a ogród niech ewaluuje i cieszy. Przepięknie u Ciebie.:)

Julita
Gość
Julita

Dzien dobry Panie Andrzeju, juz nie moge sie doczekac, zeby odwiedzic Panski ogrod…dam znac w kwietniu! Brawo! Serdeczne pozdrawiam.
Julita Denis.

Aldona
Gość
Aldona

Niepotrzebnie sprzątałeś, bo u Ciebie zawsze czyściutko 😊 Gratuluję! ❤ Do gratulacji dołącza się mój blog 😉

Łucja - Maria
Gość
Łucja - Maria

Andrzejku!
Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych rocznic. Twój blog jest jednym z najpiękniejszych w świecie wirtualnym.
Podobnie jest z Twoim ogrodem. Perfekcyjnie utrzymany i zadbany w każdym szczególe.
Serdecznie pozdrawiam:)

Konrad Sobieszek
Użytkownik

Gratuluję! Życzę całego mnóstwa kolejnych rocznic 🙂 Twój ogród w słońcu wygląda wiosennie a nawet letnio miejscami 🙂 Pozdrawiam!