Białozielony ogród

Wciąż uczę się jak pisać bloga na platformie WordPress. Do tej pory przez prawie 7 lat pisałem na bloggerze Googla. Zupełnie inaczej. Ale czy lepiej? Tego jeszcze nie wiem. W każdym razie teraz mam o wiele więcej możliwości, a dawna strona internetowa w połączeniu z blogiem zaczęła kilka dni temu funkcjonować jako portal.

Przedwczoraj przez cały dzień padał u mnie deszcz. Ale późnym wieczorem zamienił się w śnieg i w całej okolicy zrobiło się biało. Wczoraj część śniegu stopniała. Dziś od rana świeci słońce, ale są tylko +2 stopnie. Wczesnym przedpołudniem wyszedłem pospacerować po ogrodzie. Zrobiłem oczywiście trochę zdjęć, bo ogród wygląda teraz niezwykle ciekawie. Jest biało-zielony. W północnej części ogrodu śniegu już prawie nie ma. W południowej, zacienionej, wciąż jest biało.

Bardzo lubię takie krajobrazy i kontrasty, tym bardziej, że idzie spore ocieplenie i za chwilę śnieg na pewno zniknie. Zapraszam Was na krótki foto spacer bo białozielonym Zimozielonym ogrodzie.

To była ta część ogrodu gdzie jeszcze są resztki śniegu. W innej części śnieg już prawie zniknął. Pojawiły się za to kiełkujące wiosenne kwiaty cebulowe. Widać już szafirki, krokusy i tulipany.

Północna część ogrodu od rana oświetlona jest słońcem. Ono już dość mocno przygrzewa i powoduje topnienie śniegu.

Chociaż nie przepadam za zimą to taki wielokolorowy ogród wygląda dość ciekawie. A jak się Wam podoba białozielony ogród?

Serdecznie zapraszam do codziennej lektury bloga oraz do odwiedzania innych zakładek obecnych na portalu Zimozielonyogrod.pl

8
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
6 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
2 Autorzy komentarzy
Andrzej ZawadzkiAndrzej ZawadzkiŁucja - Maria Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Łucja - Maria
Gość
Łucja - Maria

A zatem jesteś na platformie WordPress! Na początku próbowałam na nim założyć swojego bloga. Jednak przeraziło mnie wklejanie zdjęć. To był dla mnie koszmar. Dwa posty i zrezygnowałam.
Jestem pewna, że tutaj również odniesiesz sukcesy.
Serdecznie pozdrawiam:)

Łucja - Maria
Gość
Łucja - Maria

Chciałam nowy adres wkleić do Ulubionych blogów. Otrzymałam odpowiedź: Nie można wykryć kanału dla tego adresu URL.
Andrzejku, czy powinnam usunąć stary adres Twojego bloga?
Serdecznie pozdrawiam:)