Zostałem Ambasadorem

Dziś pora na obiecywaną od kilku dni niespodziankę, Jaką? Już już, chwileczkę, najpierw wstęp.
Jak wiecie mój blog i strona internetowa powstały po to, aby dzielić się z Wami moimi doświadczeniami ogrodniczymi. Od ponad 5 lat prawie codziennie opisuję swoje różne sukcesy i porażki związane z uprawą roślin. Tematem wiodącym zarówno na blogu jak i na stronie internetowej są oczywiście liściaste rośliny zimozielone. Ale poruszam także wiele innych ważnych problemów związanych z pielęgnacją trawnika czy oczka wodnego. A to wszystko okraszone jest opisami roślin oraz relacjami z różnych ciekawych przyrodniczo miejsc, w których mam przyjemność przebywać, i to zarówno w Polsce jak i za granicą. 
Tym bardziej miło mi poinformować Was, że właśnie zostałem Ambasadorem marki Victus, która prowadzi stronę internetową Idealny trawnik Na stronie tej znajdziecie mój pierwszy artykuł powstały we współpracy z tą marką. Przeczytacie w nim jak zakładać i pielęgnować żywopłoty, w szczególności z liściastych roślin zimozielonych. A takowe w Polsce można uprawiać! Artykuł znajdziecie TUTAJ
Dzięki współpracy z Victus możemy wspólnie promować ideę pięknych i zadbanych ogrodów. A Idealny trawnik oprócz mojego skromnego wkładu publikuje wiele cennych informacji związanych nie tylko z zieloną i równo przyciętą murawą, ale także z wieloma innymi aspektami zakładania i pielęgnacji ogrodów. 
Serdecznie zapraszam do lektury strony!

11
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
7 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
0 Autorzy komentarzy
MaczekkicikicitataKonrad 87Andrzej ZawadzkiChrabąszczyk Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Chrabąszczyk
Gość

Gratuluję Andrzeju 🙂
Zdecydowanie masz idealny trawnik 🙂

Andrzej Zawadzki
Gość

Oooo, dziękuję bardzo 🙂 Miłego weekendu!

Chrabąszczyk
Gość

Wzajemnie:)

Chrabąszczyk
Gość

aaa amnie interesuję czy są jakieś naturalne środki do dbania o trawnik 🙂

Andrzej Zawadzki
Gość

Oczywiście, że są. Jest ich nawet bardzo wiele! Począwszy od biohumusu (kupa dżdżownic), poprzez wapno (późna jesień), aż po wszelkie (inne od biohumusu) nawozy organiczne (np. z pokrzyw czy fermentowanych kurzych kupek). Można tez czasami pozostawić ścięte źdźbła, to użyźni murawę. Miłej niedzieli. Pozdrowienia!

Konrad 87
Gość

Gratuluję, zasłużyłeś 🙂 Miłego weekendu!

Andrzej Zawadzki
Gość

Dzięki Konrad, miłego weekendu! Aaa, byłem dziś w arboretum w Rogowie. Mają fajny sklepik z roślinami 🙂 Pozdrowienia!

kicikicitata
Gość

Także gratuluję!
Dla mnie takie ogrodowe ABC jest bardzo ważne, bo dopiero raczkuję. Przez 40 lat miałam tylko skrzynki na małym balkoniku, nic więcej. I nagle ogromem ziemi się zachłysnęłam 🙂 Popełniłam wiele błędów, potem ochłonęłam i zaczęłam się douczać. Powolutku zazielenia się wokół domku. Dlatego chętnie korzystam z rad doświadczonych ogrodników.
Pozdrawiam serdecznie:)

Andrzej Zawadzki
Gość

Witaj 🙂 Bardzo dziękuję za miłe słowa 🙂 Jeśli będziesz potrzebowała jakiejś rady śmiało pytaj. Zawsze chętnie pomogę 🙂 Pozdrowienia!

Maczek
Gość

Wspaniale:)!

Andrzej Zawadzki
Gość

Dzięki 🙂