Magnolia – lutowy numer

Kiedy za oknami mróz i śnieg coraz częściej tęsknimy za wiosną, jej kolorami, zielenią, ciepłem i słońcem. Pierwsze oznaki końca zimy znajdziecie w lutowym numerze Magnolii! Zapraszam do zakupu.
W tym miesiącu tematem numeru są najciekawsze ogrodowe style. Francuski, wiejski, użytkowy, romantyczny, nowoczesny, naturalistyczny a może arabski czy preriowy? Lektura powoli Wam na dokładniejsze zapoznanie się z różnymi ciekawymi założeniami ogrodowymi.

Gdy nie ma mrozów już pod koniec lutego możemy liczyć na pierwsze wiosenne kwiaty. Co wtedy kwitnie? O tym przeczytacie w lutowej Magnolii. 

Zimą często brakuje nam zieleni. Ale przecież w ogrodzie od października do kwietnia wcale nie musi być szaro. Jeśli umiejętnie posadzicie w nim różnego rodzaju krzewy i drzewa iglaste, to nawet teraz będziecie mieć za oknami zielone zakątki. 

Jak już mówimy o zieleni to nie można zapomnieć o liściastych roślinach zimozielonych, które cieszą nasze oczy przez cały rok! Bohaterami lutowego odcinka pisanego przeze mnie cyklu “Zieleń non stop” są trzmieliny pnące. 

A ponieważ mamy karnawał w numerze znajdziecie wyjątkowo ciekawe odmiany owoców, które dzięki oryginalnemu wyglądowi nadadzą egzotyki każdemu przyjęciu. 

Ponadto w lutowym wydaniu Magnolii znajdziecie: kalendarz ogrodnika, złote kwiaty podbiału, modrzewie, projekty ogrodów czy sporą dawkę informacji o rzadko spotykanych odmianach storczyków. Jak zawsze jest też ogród jednej z Czytelniczek. Do tego mnóstwo porad dotyczących m.in. zwalczania chorób roślin doniczkowych czy walki z drapieżnikami w ogrodzie. 
Zapraszam do zakupy i lektury lutowego numeru miesięcznika Magnolia!

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
0 Autorzy komentarzy
♥ Łucja-Maria ♥Andrzej ZawadzkiBeata OslizloPawanna Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Pawanna
Gość

Andrzeju, pięknie zachęcasz do lektury Magnolii:)
Pozdrawiam serdecznie.

Andrzej Zawadzki
Gość

Dziękuję bardzo Aniu! Zapraszam do lektury, miłego weekendu. Pozdrowienia!

Beata Oslizlo
Gość

Oj, ja już tęsknię za wiosną…
Pozdrawiam cieplutko 🙂

Andrzej Zawadzki
Gość

Ja też 🙁 Ale już bliżej niż dalej. Mam nadzieję, że zima szybko się skończy. Miłego weekendu, pozdrowienia!

♥ Łucja-Maria ♥
Gość

Kolejny szary dzień. Z utęsknieniem czekam na wiosnę.
Jestem ciekawa co ona nam przyniesie. Jak przetrwają cebulkowate.
Miłego weekendu, Andrzeju:)

Andrzej Zawadzki
Gość

Dziś było paskudnie. Prawie cały dzień padała mżawka. Wszystko się topi. Ziemia zmarznięta więc wszędzie robią się kałuże. Masakra. Najgorsze jest to, że po niedzieli m wrócić mróz, ale opadów śniegu nie zapowiadają. Niedobrze 🙁 Niech już ta zima się skończy. Musimy zaklinać wiosnę żeby szybko przyszła 🙂 Serdeczności Lusiu, miłego weekendu!