200 000 odwiedzin bloga

Niecały miesiąc temu blog “Zimozielony ogród” obchodził drugie urodziny. Dziś, a w zasadzie od wczoraj jest kolejna okazja do świętowania! W ostatni czwartek popołudniu rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Wczoraj w ciągu dnia liczba osób, które odwiedziły bloga przekroczyła 200 000!
Wszystkim Państwu bardzo dziękuję za tak liczne odwiedziny. Mam nadzieję, że moje hobby, doświadczenie oraz wiedza o liściastych roślinach zimozielonych są Wam przydatne!
W ciągu 2 lat i 26 dni napisałem 631 postów (łącznie z tym). Opisywałem w nich codzienne życie mojego ogrodu, relacjonowałem wizyty w różnych pięknych miejscach zarówno w Polsce jak i w innych krajach. Przedstawiłem różne rośliny, w tym oczywiście liściaste zimozielone, bo to moja największa pasja.
W ubiegłym roku rozpocząłem pisać bloga po angielsku. Można go znaleźć tutaj: Evergreen garden in Poland Jest tam znacznie mniej postów niż na tym blogu, ale mam nadzieję, że z czasem dotrę do odbiorców posługujących się tym właśnie językiem.
W międzyczasie późnym latem 2012 ruszyła moja strona internetowa Zimozielony ogród , która uzupełnia ofertę przedstawioną na blogu. 
A jak wyglądają statystyki bloga Zimozielony ogród?
Otóż dzisiaj (a dochodzi dopiero południe) bloga odwiedziło już ponad 425 osób. Z minuty na minutę liczba ta się zmienia. Wczoraj gościłem 1347 Czytelniczek i Czytelników. W marcu 2014 liczba odwiedzających przekroczyła już 21 000! A przecież jeszcze mamy cały tydzień do końca miesiąca. 
Dla porównania podam statystyki z innych miesięcy:
marzec 2012 – 2262 odwiedzin (ale to był początek pisania bloga),
marzec 2013 – 9084 odwiedzin,
maj 2013 – 18 031 – to był rekord miesięcznych odwiedzin,
marzec 2014 (do 23.03) – ponad 21 000 wizyt, rekord już padł, teraz można go wyśrubować.
Warto dodać, że od prawie roku prowadzę firmę zajmującą się kompleksowo usługami ogrodniczymi, od projektowania do wykonania i utrzymania oraz pielęgnacji. Z uwagi na prowadzenie działalności gospodarczej profil zmieniła tez strona internetowa. Ale wciąż jest to źródło informacji o liściastych roślinach zimozielonych. Znajdziecie na niej również różne porady ogrodnicze oraz ciekawe i przydatne informacje dotyczące np. małej architektury ogrodowej, trawnika, oczka wodnego czy stref mrozoodporności. Strona jest cały czas uaktualniana i wzbogacana o nowe i jeszcze bardziej dokładne informacje.
A w Sylwestra 2013 uruchomiłem fanpage Na Facebook’u. Oczywiście nazywa się “Zimozielony ogród”. Serdecznie zapraszam do polubienia strony! Można to zrobić tutaj: Lubię to
Jeszcze raz bardzo dziękuję za odwiedziny bloga oraz za pozostawiane przez Państwa komentarze i uwagi. Dziękuję za liczne maile z różnymi pytaniami. Tak jak do tej pory z przyjemnością będę odpowiadał na wszystkie zadawane przez Państwa pytania dotyczące liściastych roślin zimozielonych. 
Serdecznie zapraszam do lektury bloga!

11
Dodaj komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
6 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarzy
0 Autorzy komentarzy
Ogrody Ewy G.Art YolandaAndrzej ZawadzkiMalmysAnonimowy Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ja też zapraszam do lektury mojego bloga dużo oglądają bo mam już ponad 800 wyświetleń.Pozdrawiam.

Andrzej Zawadzki
Gość

Witaj, czytam Twojego bloga 🙂 mam tylko problem z dodaniem siebie do obserwatorów. Sporo masz wyświetleń. Gratulacje!

Malmys
Gość

Można włączyć na blogu translate w różnych językach świata. Ponadto mozesz się udzielać na pinterest, wiec bedziesz miał więcej obserwujących z różnych zakątków świata 🙂

Andrzej Zawadzki
Gość

Witaj! Tak 🙂 Mam translatora włączonego 🙂 Dzięki za podpowiedź z pinterestem, muszę koniecznie spróbować! Pozdrowienia! PS. Zaraz zapiszę się na Twojego bloga ogrodowego jako obserwator!

Andrzej Zawadzki
Gość

Nie mogę się zapisać do obserwatorów, coś nawala z Google, to samo mam z innymi blogami, które chcę obserwować. Spróbuję jutro 🙂 Pozdrowienia!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Wszyscy mają problem a jak już można bo ja tak robię to:

Nacisnąć projekt,nacisnąć w lewym górnym boku B -BLOGGER,i dodać do listy czytelniczej i ok.

Andrzej Zawadzki
Gość

Tak, tylko wtedy nie będę w obserwatorach Twojego bloga 🙁

Art Yolanda
Gość

Statystyki Twojego bloga zwaliły mnie z nóg……niesamowite,szkoda,że tak podglądaja a nie zostawiaja po sobie sladu,miło by bylo,nie?

Andrzej Zawadzki
Gość

Witaj Jolu! Taki typ bloga, dużo ludzi czyta, ale niewielu pozostawia ślad po sobie. Dlatego tym bardziej dziękuję Ci za Twoje komentarze Jolciu! Uściski gorące 🙂

Ogrody Ewy G.
Gość

Gratulacje.
A ja już 5 lat; od 21 marca 2009. W ostatnich dwóch latach liczba blogerów ogrodowych znacznie się zwiększyła. Nie zawsze idzie to z jakością tak jak u Ciebie.
Moje statystyki nie są tak powalające jak Twoje , ale zauważyłam, że w ostatnim okresie znacznie się zwiększył ruch na stronie.
EG

Andrzej Zawadzki
Gość

Witaj Ewo! Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że u Ciebie też ruch coraz większy. Mam pytanie, czy możesz podać mi Twojego maila? Chciałbym zapytać Cię o parę rzeczy odnośnie projektów, a tutaj to raczej nie jest do tego najlepsze miejsce 🙂 Do mnie możesz pisać na info@zimozielonyogrod.pl Pozdrowienia, miłej nocy!